Niebiesko-różowe geometryczne serduszka

Chyba niema bardziej dziewczęcego święta niż Walentynki: czerwone róże, czekoladki, serduszka. Zastanawiając się nad pomysłami na tegoroczne Walentynkowe DIY nie miałyśmy zamiaru tego zmieniać. Chciałyśmy tylko dodać coś co by też symbolizowało naszych chłopaków. Przecież Walentynki są celebracją miłości, a nie kobiecości. 🙂

niebiesko-różowe geometryczne serduszka 04

Tak się idealnie złożyło, że tegoroczne Pantonowe kolory roku były doskonałą inspiracją, aby połączyć kobiece i męskie elementy. Po raz pierwszy w historii pantonowego szaleństwa były wybrane aż dwa kolory pastelowe: różowy i niebieski (Rose QuartzSerenity). I tak powstał pomysł na nasze niebiesko-różowe geometryczne serduszko. Coś dla niej – romantyczność koncepcji serca i delikatność różowego a także coś dla niego – stanowczość i surowość geometrii linii oraz opanowanie niebieskiego.

Serduszka mogą służyć jako element do dekoracji domu na Walentynki, są idealne do dekoracji witryn sklepów, lub ścianek fotograficznych.

niebiesko-różowe geometryczne serduszka 03

Jak zrobić 

1. Drukujemy Szablon Serca w dowolnym formacje. My, duże serce, wydrukowałyśmy na kolorowych kartkach A1, a małe na białych kartkach A4.

2. Wycinamy szablon, zginamy po wskazanych liniach i sklejamy razem.

3. Duże serce było wydrukowane dwa razy. Raz na papierze różowym, raz na niebieskim. Serce wydrukowane na różowym papierze zamiast tego żeby zginać, było pocięte na segmenty po wyznaczonych liniach. Pojedyncze różowe segmenty były naklejone na niebieski papier, aby uzyskać efekt niebiesko-różowej mozaiki.

4.  Małe serca są rozmalowane akwarelami w wybranych przez nas odcieniach. 

Połówki serduszek można skleić razem, lub przykleić połówki na wyznaczone tło np. dla ścianki fotograficznej.

Zapraszamy do pobrania Szablonu Serca.

niebiesko-różowe geometryczne serduszka 02

zdjęcia* RiE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *