Pierwsze urodziny RiE World

Nie mogę uwierzyć, że już minął rok, odkąd Zoriana zaprosiła mnie do tworzenia wspólnego bloga – RiE World. Gdy zapytała czy chce wziąć udział w jej projekcie poczułam strach i ekscytację. Ekscytację ponieważ miałam być redaktorem naczelnym bloga i współpracować z Zorianą. Osobą, którą podziwiam za wiele talentów: kreatywność, pracowitość i niesamowite wyczucie piękna. Wiedziałam, że praca z nią wiele mnie nauczy. Strach ponieważ byłam w zaawansowanej ciąży i nie wiedziałam, czy znajdę czas. I czy ten blog będzie po części mój, czy tylko będę korektorem treści? Pytania i wątpliwości kołowały w mojej głowie, ale ekscytacja zwyciężyła.

pierwsze urodziny RiE World 14

pierwsze urodziny RiE World 41

I tak minął rok, a w nim zrealizowałam sporo wywiadów z ciekawymi osobami, pisałam o modzie, poprawiałam teksty i odbyłam tysiące rozmów z Zorianą o planach rozwoju bloga. To był dobrze spędzony czas. Blog RiE World to nie tylko ja i Zoriana, ale także inne wspaniałe kobiety, które tak jak my chcą realizować swe pasje.

pierwsze urodziny RiE World 01

Gdy blogowi wybił roczek Zoriana postanowiła wyprawić uroczyste przyjęcie i zaprosić kobiety, które należą do zespołu, albo mamy nadzieję wkrótce do niego dołączą. Przyjęcie odbyło się w uroczej oranżerii mieszczącej się w Pałacyku Zielińskiego w Kielcach. Wysokie okna tajemniczo wpuszczały przydymione światło tworząc iście magiczną atmosferę. Długi stół nakryty białym obrusem i ozdobiony pięknymi bukietami z pastelowych róż i błękitnego mikołajka czekał na początek biesiady.

pierwsze urodziny RiE World 17


Gdy wybiła godzina 15 na przezroczystych niczym ze szkła, krzesłach zasiadły piękne kobiety, które z uśmiechem wyczekiwały prawdziwej uczty nie tylko dla podniebienia, ale i dla ducha. Był też i szampan i królewski tort. Padło mnóstwo ciepłych słów i nie brakowało uścisków. Tego dnia wszystkie czułyśmy się jak u siebie, rozmawiając o życiu i jego odcieniach: tych dobrych i tych z których można wyciągnąć naukę. Z tych magicznych, paru godzin pozostały wspomnienia i piękne fotografie…

pierwsze urodziny RiE World 33

Jest czas na zabawę i świętowanie i jest czas na pracę. RiE World ma dopiero roczek, a już jesteśmy bardzo dumne z zespołu kobiet, które do nas przyłączyły i piszą teksty, robią zdjęcia i pokazują swoje postrzeganie świata. Mamy sporo planów, ale najważniejsze dla nas jest nadal się rozwijać i kontynuować naszą pracę nad blogiem.

pierwsze urodziny RiE World 20

Przede wszystkim chcemy powiększyć nasz zespół i poszerzyć tematykę. Być może Ty masz ciekawe pomysły na artykuły i chciałabyś do nas dołączyć? Koniecznie napisz!

Chcemy także by nasz blog był dwujęzyczny czyli teksty będą po polsku i ukraińsku, a w przyszłości także i po angielsku. Chcemy dotrzeć do szerszej grupy osób, bo uważamy, że nasze treści są uniwersalne i wartościowe dla osób z całej Europy, a może i świata. Czemu nie? W końcu jak pić to szampana, jak kraść to miliony. Trzymajcie za nas mocno kciuki!

pierwsze urodziny RiE World 28

zdjęcia* RiE oraz Sudio66 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *