O RiE

3-2

Zainspiruj się! ● Zabłyśnij kreatywnością! ● Wypraw Przyjęcie! 

Firma RiE powstała jako firma eventowa która specjalizuje się w tworzeniu stylowych i unikalnych imprez. Pracując na co dzień w branży zauważyliśmy, że celebrowanie życia ma różne formy. Czasami więcej przyjemności przynosi nie zaplanowany piknik ze znajomymi, niż przez  rok oczekiwana gala. Dla tego też powstał nowy projekt RiE World, gdzie chcemy pokazać Wam jak ważne jest cieszyć się każdą chwilą, doceniać małe przyjemności i czerpać inspiracje z naszego otoczenia. Nasza misja? Pobudzać naszych czytelników do spostrzegania i kreowania piękna wokół siebie, do celebracji codzienności. Chciałybyśmy aby, RiE World stał się codziennym przystankiem dla kobiet poszukujących inspiracji, potrzebujących motywacji lub po prostu pragnących być na bieżąco z nowościami i panującymi trendami. My będziemy dzielić się z Wami naszą wiedzą jak samemu w bezstresowy sposób zorganizować niezapomnianą imprezę, która na długo utkwi w pamięci Waszej i Waszych gości. Przecież po to jest życie żeby je jak najpiękniej przeżyć!

BLOG

W RiE World jesteśmy przekonani ze każdy moment naszego życia jest wart tego aby go świętować. Wierzymy, że piękno można znaleźć we wszystkim, że diabeł tkwi w szczegółach, a uśmiech jest najlepszą ozdobą kobiety. Nie zależnie od tego czy stylizujemy sesje zdjęciową, przygotowujemy nowe artykuły, czy przeprowadzamy ciekawe wywiady, cel mamy zawsze jeden – wnieść dozę kreatywności, inspiracji i bezstresowego stylu życia do Waszej codzienności. Na blogu znajdziecie artykuły o tematyce lifestylowej, wywiady z ciekawymi i inspirującymi kobietami, przegląd ciekawych wydarzeń i wyjątkowych miejsc. Do tego garść informacji o wystroju wnętrz, przepisy kulinarne oraz dział uroda i styl. Wszystkie artykuły i zdjęcia są unikalne, stworzone specjalnie dla czytelników RiE World.

22

STYLIZACJA + PRODUKCJA

  • Potrzebujecie stylizacji i promocji swego produktu, lub oryginalne zaprezentowanie waszej usługi?
  • Planujecie kampanię reklamową (internetową, telewizyjną) i nie wiecie od czego zacząć?

Zespół RiE pomoże stworzyć unikalną treść i zapewnić oryginalny wizualny przekaz dla Waszej marki. Zapewniamy pełny pakiet usług od stylizacji żywności, fotografii kulinarnej, stylizacji wnętrz i fashion po stworzenie koncepcji i produkcji video.

33

ORGANIZACJA + KOORDYNACJA IMPREZ

W RiE stwarzamy własne unikalne imprezy i wydarzenia zarówno jak i pomagamy naszym klientom w przygotowaniu ich imprez, na każdym ich poziomie i etapie.  Zapewniamy miejsce, pomysł i wykonanie, podejmując się organizacji każdej imprezy od podstaw, starannie dopracowując każdy jej detal. W swojej ofercie posiadamy szereg atrakcji, które mogą uatrakcyjnić każde wydarzenie. Przygotowujemy scenariusze, w których staramy się zaproponować najlepsze rozwiązania. Z zaangażowaniem przygotujemy dla Was niekonwencjonalne pomysły na każdą okazję! Organizujemy:

● Bankiety i Gale

● Imprezy firmowe

● Warsztaty i Degustacje

● Integracja – Wieczory tematyczne 

● Pikniki Plenerowe

● Wykłady savoir-vivre