Jesienna lista zakupowa

Muszę się Wam do czegoś przyznać – nie przepadam za jesienią i zimą. Jak pomyślę o tym, że nadchodzi szaro-bura pora roku i zimno, jedyne na co mam ochotę to zaszyć się w swojej sypialni i nie wychodzić, aż do nadejścia wiosny. Tylko jedno mie pociesza – długie jesienno-zimowe wieczory, które można wykorzystać na solidny odpoczynek bądź pracę nad własnymi projektami. Oczywiście jak każda wielbicielka rzeczy, otaczam się niezbędnymi akcesoriami, które osładzają mi czas. Dziś chciałąbym podzielić się z Wami moimi niezbędnikami.

OBSZERNY T-SHIRT

Od jakiegoś czasu upodobałam sobie markę PLNY LALA i co sezon kupuje nową rzecz. Ich tshirty dość, że mają fajne napisy, to jeszcze wybitną jakość ! Polecam!

KAPCIE

Jesienne zakupy zaczynam od ciepłych kapci, najlepiej futerkowych od Oysho. W tamtym roku kupiłam kapcie zwierzaczki, w tym postawie na bardziej stonowany wzór.

POLAROWY SZLAFROK PANDA

Skoro piżamka i kapcie są iście klasyczne, poszalałam ze szlafrokiem, który jest idealny dla zmarzluchów. Szlafrok Panda od Oysho jest idealny na chłodniejsze dni.

DOBRA LEKTURA

Jak mam gorszy dzień i rodzina pozwala mi na chwilę dla siebie. Zakładam ciepłe skarpety, robię pyszną herbatę i odpływam czytając dobrą książkę. Polecam Chcieć mniej. Minimalizm w praktyce Katarzyny Kędzierskiej.

POŚCIEL

Jestem wzrokowcem i wielką przyjemność sprawia mi spanie w pięknej pościeli. Ten wzór, od Mumla skradła mi serce. Mam nadzieję, ze przyczyni się do pięknych snów.

  PIŻAMA FLANELOWA

Od jakiegoś czasu chodzi za mną piżamka marki Lunaby. Mam tylko problem z wyborem wzoru, ale już wiem, że jesienią postawie na ciepłą fanelową w klasyczn wzór.

KUBEK CIEPŁEJ HERBATY

Na rozgrzanie uwielbiam pyszne cappucinno lub herbatkę malinową, koniecznie zrobioną w białym kubku malowanym ręcznie według autorskiego projektu firmy For.Rest.

PLANNER

Oprócz czytania w łóżku, niezmiennie uwielbiam planować nowe wyzwania. Od dawana jestem wierna plannerowi od firmy Madama, który nie tylko jest pięknie wykonany, ale także motywuje mnie do pracy.

Pierwsze zdjęcie* XOBeautyAndTheBeholder 

1 Komentarz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *