Jak urządzić fiestę u siebie w domu

Kto dobrze mnie zna na pewno wie o mojej obsesji na punkcie meksykańskiego jedzenia. Ale moja meksykańska słabość nie kończy się tylko na jedzeniu. Sama do końca nie wiem,  ale Meksykańska Fiesta kojarzy mi się z celebracją lata. Jaskrawe wyraziste kolory w dekoracji przyjęć, pyszne i pikantne jedzenie, zimna margarita, zabawy z Pinjadą – Wszystko to daje nam jasny komunikat: LATO i wakacje.

fiesta-w-domu-8

Nie pamiętam dokładnie ile przyjęć w swoim domu urządziłam w stylu Fiesty. Były i duże urodzinowe przyjęcia i małe imprezy z najbliższymi przyjaciółmi. Nie widziałam by ktoś wychodził z nich rozczarowany.

fiesta-w-domu-10

Dziś podzielę się z Wami wspomnieniami jednej domowej i bardzo kameralnej Fiesty. Z racji tego, że było nas wtedy niewiele nie chciałam przesadzać z dekoracjami i zmieniać mieszkania na wieczór na Meksykańską haziende (bo czasami potrafię :)). Stanęło na aranżacji stołu i jedzeniu. Głównymi kolorami były żółty i różowy. Wyszło bardzo sympatycznie, bez zbędnego przepychu ale za to bardzo kolorowo. Co najważniejsze, przygotowanie nie zajęło mi dużo czasu, ale posłużyłam się głównymi zasadami którymi kieruje się w życiu i w organizacji imprez: podkręć swoje doświadczenia i osłódź swoje życie.

zdjęcia* RiE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *