Girlanda z szyszek

Girlandy od dawna są symbolem celebracji. Mogą być zrobione z choinki, z lamety, z papieru, czy z  ozdób świątecznych, powieszone nad kominkiem, przerzucone przez schody lub powieszone na choince. Mamy  tyle odmian i zastosowań girland, że nie sposób się nimi znudzić.

W tym roku postanowiłam zrobić  girlandę z szyszek. Nie tylko wnosi ona rustykalny powiew natury do domu podczas Świąt, ale może także  posłużyć nam jako dekoracja stołu przez całą zimę. Położona jako bieżnik na stoł, girlanda sama w sobie, bez żadnych dodatków jest już śliczna. A dodając do niej rożne elementy dekoracyjne można totalnie zmienić wygląd naszego stołu. Wystarczy dodać: bawełnę, choinkę, bombki, kokardki, gwiazdki, śnieżynki, gwiazdę betlejemską… Ale co tu dużo pisać. Następnym razem jak będziecie wybierać się na spacer w piękny słoneczny dzień, wstąpcie do lasu czy do parku po szyszki. 

14

Żeby girlanda była naprawdę pełna i ładna będziecie potrzebować około 15 małych lub 7-10 dużych szyszek na każde 30 cm girlandy.

Chcecie wiedzieć krok po kroku jak ją zrobić, zapraszamy do obejrzenia naszego video.

Czy macie jeszcze jakieś pomysły jak dodatkowo ozdobić taką girlandę. Czekamy na wasze podpowiedzi w komentarzach.

8

zdjęcia & wideo* RiE   

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *